2 Tags result for"LB20-PC90-8L"
LB20-PC90-8L (Bosch) 8" Cabinet Speaker, 90W (8 Ohm), White - High-Output Premium Sound (Pair) | By JJSATs
SKU : LB20-PC90-8L
(Product)