2 Tags result for"LB20-PC40-4L"
LB20-PC40-4L (Bosch) 4" Cabinet Speaker, 40W (8 Ohm), White - Compact & Crystal Clear Sound (Pair) | By JJSATs
SKU : LB20-PC40-4L
(Product)